wait please
شکیبا باشید
پایاندان 2 مرغ گوشتی

پایاندان 2 مرغ گوشتی

وضعیت: موجودموجود
گارانتی :
قیمت: تماس بگیرید
ویژگی های محصول
زمان مصرف: 43 روزگی تا زمان کشتار کل میزان مصرف: 638 گرم به ازای هر پرنده

- خدمات پس از فروش
- مشاوره رایگان جهت مدیریت صحیح تغذیه

نکات مصرف:

- با توجه به اینکه شکل و آنالیز خوراک ها متفاوت می باشد، هنگام توزیع در سالن با دان قبلی مخلوط گردد و پس از 48 ساعت دان جدید به تنهایی مورد مصرف قرار گیرد.

- محل نگهداری خوراک بایستی فاقد رطوبت و دور از تابش نور مستقیم خورشید بوده و از ورود حشرات، پرندگان و جوندگان جلوگیری گردد.

- حمل خوراک از کارخانه به واحد مرغداری با وسایط نقلیه ویژه که ضدعفونی شده باشد انجام پذیرد.

- چیدمان کیسه ها روی پالت در دمای 11-25 درجه سانتیگراد با تهویه مناسب باشد.

- ترجیحا مدت زمان نگهداری از سه هفته تجاوز نکند.

- خوراک تولیدی درب کارخانه به مشتریان گرامی تحویل می گردد.

توضیحات تولید کننده:

رشد سریع مرغ گوشتی نیاز به پروتئین و اسیدهای آمینه را در آن ها افزایش می دهد. میزان غذای مصرفی روزانه طیور با میزان انرژی خوراک، مواد مغذی آن، سن، وزن بدن، حرارت محیط و میزان تولید آنها رابطه مستقیم دارد. افزایش انرژی غذا موجب کاهش مصرف روزانه آن می شود در صورتی که نسبت انرژی به پروتئین در خوراک طیور در نظر گرفته نشود و پرنده غذای خود را تنها بر اساس انرژی تامین نماید، میزان رشد طیور بر اثر کاهش پروتئین مصرفی کاهش پیدا می کند. به طور کلی طیور به اندازه ای غذا می خورند که احتیاجات انرژی خود را تامین کند که در این صورت خوراک دادن به صورت اختیاری یا آزاد امری غیر منطقی نخواهد بود. شرکت خوراک دام پارس از بزرگترین و بهترین تولید کنندگان خوراک مرغ گوشتی در ایران به شمار می آید.

ردیف نام فایل نوع فایل سایز فایل تاریخ انتشار دانلود
1 مرغ_گوشـتی.pdf pdf 13.52 MB 1397-03-12
محصولات مشابه
خوراک دام پارس (دان پارس)

خوراک دام پارس بعنوان اولین وبزرگترین مجموعه تولیدی خوراک دام و طیور کشور (دان پارس) ، زیر مجموعه شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر و یکی از با سابقه ترین شرکتهای تابعه سازمان اقتصادی کوثر است.

 

نظامنامه کیفی شرکت خوراک دام پارس

به پاس اعتماد 50 ساله مرغداران و دامپروران سخت کوش و محترم و به واسطه اهمیت صنعت خوراک دام و طیور به عنوان یکی از صنایع پایه و مهم در هر کشوری، کارگران، تکنسین ها، متخصصان و مدیران شرکت خوراک دام پارس متعهد می گردند در هر شرایطی کیفیت محصول خود را حفظ نموده و تلاش مستمر خود جهت بهبود کیفیت محصول، پاسخگوئی و خدمات پس از فروش را بکار گیرد.

کارکنان خوراک دام پارس همچنین خود را ملزم به سپاسگزاری از مشتریان وفادار و دیرپای خود می دانند و معتقدند بهترین تبلیغات محصولات این شرکت، کیفیت محصولات و ارائه خدمات مناسب به مشتریان می باشد

عضویت در خبرنامه
نماد اعتماد الکترونیکی فروشکاه اینترنتی خوراک دام پارس
مدرک عضویت در انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی فروشگاه اینترنتی خوراک دام پارس
مدرک ساماندهی فروشگاه اینترنتی خوراک دام پارس
Bank Keshavarzi
© کلیه حقوق معنوی وب سایت متعلق به خوراک دام پارس می باشد. طراحی شده توسط طراحی فروشگاه اینترنتی داتک
شکیبا باشید ...