wait please
شکیبا باشید
خانه map محصولات map مرغ تخمگذار map استارتر 1 تخمگذار
استارتر 1 تخمگذار

استارتر 1 تخمگذار

وضعیت: موجودموجود
گارانتی :
مقدار(کیلوگرم) :
ویژگی های محصول
زمان مصرف: از ابتدا تا 3 هفتگی میزان کل مصرف: 400 گرم به ازای هر پرنده

- خدمات پس از فروش
- مشاوره رایگان جهت مدیریت صحیح تغذیه

اولین قدم در تولید موفق تخم مرغ در مرغ تخمگذار در نظر گرفتن دقیق نکات زیر است:

- مصرف دان و وزن بدن طی دوران پرورش باید طوری باشد که عملکرد و وزن مناسب قبل از آغاز تولید را تامین کند.

- سن در شروع تولید: برنامه های نوری و تغذیه ای طی دوران پرورش باید به نحوی انتخاب شوند تا در سن شروع تولید، بلوغ فیزیکی برای به دست آوردن اهداف عملکردی حاصل شده باشد. به عبارت دیگر بلوغ جنسی و فیزیکی با هم همگام باشند.

- وزن مرغ بالغ: چنانچه پولتهای تخم گذار در شروع تولید به وزن 1250 تا 1300 گرم برسند، می توان تولید و اندازه مطلوب تخم مرغ را انتظار داشت.

توضیحات تولید کننده:

طی چندین سال گذشته شرکتهای اصلاح نژادی با هدف تولید وزن یا توده تخم مرغ با حداقل هزینه، تغییراتی در برنامه اصلاح نژادی مرغ تخمگذار ایجاد نموده اند. تغییرات قابل ذکر شامل: کاهش در سن شروع تولید، کاهش وزن مرغ بالغ، کاهش میزان دای مصرفی، افزایش درصد تولید، افزایش ماندگاری گله و کاهش ضریب تبدیل غذایی می باشد. چنانچه این تغییرات با یک برنامه تغذیه ای که به شکل مناسب طراحی و فرموله شده باشد، همراه شوند باعث تولید تخم مرغ با حداقل قیمت خواهند شد. لذا آنچه که برای تولید موفق تخم مرغ مهم است، طراحی دقیق برنامه های تغذیه ای مرغ های تخمگذار جدید بر اساس مقدار مصرف روزانه دان می باشد، به طوریکه مطمئن شویم ضمن در نظر گرفتن قیمت تمام شده دان، مواد مغذی مورد نیاز مرغ جهت بهبود و یا بهینه سازی عملکرد گله بر اساس مقدار مصرف روزانه دان در حد کافی و لازم تامین شده است. شرکت خوراک دام پارس از بزرگترین و بهترین تولیدکنندگان خوراک مرغ تخمگذار هایلاین در ایران به شمار می آید.

 

محصولات مشابه
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید