wait please
شکیبا باشید
پیش تخمگذاری

پیش تخمگذاری

وضعیت: موجودموجود
گارانتی :
مقدار(کیلوگرم) :
ویژگی های محصول
- خدمات پس از فروش
- مشاوره رایگان جهت مدیریت صحیح تغذیه

اولین قدم در تولید موفق تخم مرغ در مرغ تخمگذار در نظر گرفتن دقیق نکات زیر است:

- مصرف دان و وزن بدن طی دوران پرورش باید طوری باشد که عملکرد و وزن مناسب قبل از آغاز تولید را تامین کند.

- سن در شروع تولید: برنامه های نوری و تغذیه ای طی دوران پرورش باید به نحوی انتخاب شوند تا در سن شروع تولید، بلوغ فیزیکی برای به دست آوردن اهداف عملکردی حاصل شده باشد. به عبارت دیگر بلوغ جنسی و فیزیکی با هم همگام باشند.

- وزن مرغ بالغ: چنانچه پولتهای تخم گذار در شروع تولید به وزن 1250 تا 1300 گرم برسند، می توان تولید و اندازه مطلوب تخم مرغ را انتظار داشت.

توضیحات تولید کننده:

طی چندین سال گذشته شرکتهای اصلاح نژادی با هدف تولید وزن یا توده تخم مرغ با حداقل هزینه، تغییراتی در برنامه اصلاح نژادی مرغ تخمگذار ایجاد نموده اند. تغییرات قابل ذکر شامل: کاهش در سن شروع تولید، کاهش وزن مرغ بالغ، کاهش میزان دای مصرفی، افزایش درصد تولید، افزایش ماندگاری گله و کاهش ضریب تبدیل غذایی می باشد. چنانچه این تغییرات با یک برنامه تغذیه ای که به شکل مناسب طراحی و فرموله شده باشد، همراه شوند باعث تولید تخم مرغ با حداقل قیمت خواهند شد. لذا آنچه که برای تولید موفق تخم مرغ مهم است، طراحی دقیق برنامه های تغذیه ای مرغ های تخمگذار جدید بر اساس مقدار مصرف روزانه دان می باشد، به طوریکه مطمئن شویم ضمن در نظر گرفتن قیمت تمام شده دان، مواد مغذی مورد نیاز مرغ جهت بهبود و یا بهینه سازی عملکرد گله بر اساس مقدار مصرف روزانه دان در حد کافی و لازم تامین شده است. شرکت خوراک دام پارس از بزرگترین و بهترین تولیدکنندگان خوراک مرغ تخمگذار هایلاین در ایران به شمار می آید.

 

محصولات مشابه
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
خوراک دام پارس (دان پارس)

خوراک دام پارس بعنوان اولین وبزرگترین مجموعه تولیدی خوراک دام و طیور کشور (دان پارس) ، زیر مجموعه شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر و یکی از با سابقه ترین شرکتهای تابعه سازمان اقتصادی کوثر است.

 

نظامنامه کیفی شرکت خوراک دام پارس

به پاس اعتماد 50 ساله مرغداران و دامپروران سخت کوش و محترم و به واسطه اهمیت صنعت خوراک دام و طیور به عنوان یکی از صنایع پایه و مهم در هر کشوری، کارگران، تکنسین ها، متخصصان و مدیران شرکت خوراک دام پارس متعهد می گردند در هر شرایطی کیفیت محصول خود را حفظ نموده و تلاش مستمر خود جهت بهبود کیفیت محصول، پاسخگوئی و خدمات پس از فروش را بکار گیرد.

کارکنان خوراک دام پارس همچنین خود را ملزم به سپاسگزاری از مشتریان وفادار و دیرپای خود می دانند و معتقدند بهترین تبلیغات محصولات این شرکت، کیفیت محصولات و ارائه خدمات مناسب به مشتریان می باشد

عضویت در خبرنامه
نماد اعتماد الکترونیکی فروشکاه اینترنتی خوراک دام پارس
مدرک عضویت در انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی فروشگاه اینترنتی خوراک دام پارس
مدرک ساماندهی فروشگاه اینترنتی خوراک دام پارس
Bank Keshavarzi
© کلیه حقوق معنوی وب سایت متعلق به خوراک دام پارس می باشد. طراحی شده توسط طراحی فروشگاه اینترنتی داتک
شکیبا باشید ...